"MY HEART IS BEATING FOR FREEDOM" SAID TO KDC.
search

Genç Atölye

Genç Atölye 2011 yılının yazında piyasaya resmen giriş yapmış freelance web & grafik tasarım ajansıdır. Kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan atölyenin referanslarını ve sitesini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Projelerimizde özgünlük  her şeyden ön planda tuttuğumuz özelliklerden biridir.

 

Tasarım dünyasında çelişen iki kavram vardır Özgünlük ve Ekonomiklik diğer ajanslarda bu iki özelliği de bir arada bulabileceğinizi düşünmüyorum.  Genç Atölye piyasaya yeni girmiş olduğundan ciddiyetini ve freelance olmasına rağmen kurumsallık anlayışını göstermek için size özgün tasarımları çok ekonomik fiyatlara yapmaktadır. Üstelik proje yapıldığında bir yıllık alan adı ve barındırma hizmetini de size hediye etmektedir. Yeri gelmişken Genç Atölye projelerini Türkiye lokasyonlu sunucularda ve tam kontrollü olarak sağlamaktadır. Bu özelliğin faydaları sitenizin hız ve açık kalma ( uptime ) oranını ciddi derecede arttırmaktadır.

Sitenizle ilgili bir sorun oluştuğunda bunu bildirmeniz yeterli ister teknik bilginiz olsun ister olmasın her türlü yardımı yapmaktayız. Genç Atölye sitenizi teslim ettikten sonra en kısa 1 yıl boyunda destek vermektedir.

 

İletişim için

0506 449 85 91

[email protected]

www.gencatolye.com

Comments:

ben site yaptıracaydım benden ev istediler araba istediler sonra tatile göndermemi istediler çok pahalı bi işmiş bu site işi

genç atölye olarak müşteri odaklı hizmet sunmanızı beklerdim ama personeliniz benden ev istiyo araba istiyo bu ne hizmeti kardesim 🙂 🙂 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts