"MY HEART IS BEATING FOR FREEDOM" SAID TO KDC.
search

Pest City Ever

udapeşte, ahh ahh, uzun zaman önce yazmak istediğim bir yazı.. Gerçi çoğu şeyi hatırlamıyorum ama  aklımda kalan en farklı şeyi parası. O nedir arkadaş öyle yüzler binler avuç avuç para ile anca bir döner alabiliyorsun.  Döner demişken her köşede bir Türk lokantası mevcut. Giderseniz bi demli çay için derim.

Neyse konumuza dönelim diyeceğim ama bir konu yok aslında. Budapeşe, Prague başta olmak üzere Viyanayla kardeş şehirler. Her bir boku aynı gezip görecek bir yeri yok aslında bi önemli dedikleri spaları var işte açık havada bir kaç kale var. Birde -Budapeşte gece gezilier heryer aydınlatma diyenleri bi boğaza davet edelim. Ama gece demişten gece hayatını atlamamak gerekir. Bildiğiniz gibi veya birazdan öğrenceğiniz gibi, Budapeşte “Porno” başkentidir, Her köşede Erotic Shop var. Merak ettim ama gidemedim bitanesine bile bi türlü sağa sola bakmaktan gece gündüz bi şehir uyumaz mı be karşdeşim. Sabah 6 da partiye gidenler vardı. Neyse, Size bir kaç şey önereyim. Mesela Hostel alın size on numara beş yıldız bir hostel www.11thhourcinemahostel.com selamımı söylesenizde size aynı paraya olur büyük ihtimalle. Diyeceğim o ki bu prague vieana budapeşte 3 gün 3 ülke gibi turlara katılmayın bokunuz çıkar ben dört günde gezilecek yerleri anca bitirebildim valla.

Son bi laf daha atayım; Budapeşte Türkiyeyle avrupa kırması gibi bişey yahu. İnsanlar bi garip şehir bi düzenli ama kara kurular falan ilginç biryer. Siz en iyisi hiç gelmeyin ben size bir kaç foto atayım bakın ordan.

 

ve evet resimdeki benim, o el de size girsin. Hadi görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts