"MY HEART IS BEATING FOR FREEDOM" SAID TO KDC.
search
  • Home
  • Blog
  • Netflix’ten yeni dizi “Sense8”

Netflix’ten yeni dizi “Sense8”

Dizi, dünyanın uzak köşelerindenden olan bir gurup insanın, zihinsel olarak bir anda bir birine bağlanmasıyla başlayan olayları anlarak, sense8 karakterlerinin dünya düzenine bir tehtit olduklarına inanan kiişilerin peşlerine düşmesi sonucu yaşadıklarını ve kurtulma mücadelelerinin hikayesini verecek.

Yapımcıları  J. Michael Straczynski, Andy Wachowski, Lana Wachowski olan sense8 dizinin baş rol oyuncuları ise Are we there yet ve Transform me dizilerinden tanıdığımız Jamie Clayton, Max Riemelt, Anupam Kher ve daha bir çok ünlü ismi barındırıyor.

sesne8

Netflix dizi hakkında pek birşey söylemesede izleyicilerin merakla beklediği sens8 dizisi 5 haziranda gösterime girecek dizi ancak paket olarak tüm bölümleri bir anda mı yayınlanacak orası henüz netlik kazanmış değil. Diğer bir değişiklik ise dizi süresi 60 dk. olacak.

Kurtuluş mücadelelerindeki en büyük avantajları ise 8 kişilik grubun birbirlerinin bilgi birikimlerini, yeteneklerini ve aldıkları eğitimleri kullanabiliyor olması. Bu diziyle bir anda mutluluk, acı,öfke hissi yaşamak üzülmek ve sokakta yürürken değişik duygulara girmek ve hatta aynaya baktığınızda başka birisini görmek, hiç bilmiyorken dövüş sanatlarında sihay kuşağınız varmış gibi olaylara tepki vermek nasıl bir duygu bunu tatmış olacağız bu diziyle.
Fragmanlardan görüldüğü üzere aklının yitirilmesi ile genişlemesi arasındaki ince çizgiyi sürükleyici gözüken sense8 dizisi ile tadacağız.
Umarım tüm kaliteli diziler final yapmışken yazı geçirebileceğimiz ve yeni bölümlerini merakla bekleyeceğimiz bir dizi olur.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts