"MY HEART IS BEATING FOR FREEDOM" SAID TO KDC.
search

Klasik Macera: Erasmus V3

Uzun bir aradan sonra yine karşınızdayım. Erasmusa gitmeden önce genelde blog’a yazı yazarım ve bu şekilde bi sitem olduğunu hatırladım. Her defasında bütün detayları vericeğimi nedir nasıldır nasıl gidilir şeklinde detaylıca açıklayacağımı söylerim ama çok yazamamıştım.

Bu sefer olacak gibi sözlerde söylemeyeceğim. Başka tarz bi anlatım peşindeyim. Eskisi gibi blog okunmuyor, dikkat çekmiyor. Neyse konunun özeti uzun sürenin ardından bir erasmus (SON) hakkım daha olduğunu öğrenince -boş durmadım tabi – hemen başvurdum. Başvuru süreci tamamiyle aynı bu yüzden bu süreçlerin detaylarını vermiyeceğim.

Şuanki düşüncem hangi ülke olması gerektiği. Daha öncesinden çek cumhuriyetine ve slovakyada bulundum. Sıra polonyada ancak bu konuda kararsızlıklarım var. Polonyanın küçük bir şehrine gitmektense daha önceden gittiğim ve bildiğim bir yere mi gitsem diye düşünüyorum.

Polonyanın lublin kenti için fikirleri olan varsa iletişime geçerler ise çok sevinirim. Bir diğer seçenek ise başka bir üniversite ile anlaşma yapmak (mecalim var mı bilmiyorum). Gelişmelerden sizi haberdar ederken klasik sorularınızın yanında aklıma gelen daha özgün bilgileri sizinle paylaşmaya çalışacağım. Umarım klasik forumlardan ve bloglardan daha farklı bir konsept ortaya çıkar ve sizde (varsa eğer birileri orada) okumaktan daha çok zevk alırısınz.

Bir kaç arkadaşımıda sonunda gazlayarak erasmusa göndermiş olmanın mutluluğu ile diğer arkadaşlarımıda teşvik ettim. Hep beraber biryerlere gidersek eğer onların düşünceleri ile tecrübelenmiş olan düşüncelerimi harmanlayarak sizlere sunacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts